O nas

Ecol-Serwis oferuje profesjonalny i kompleksowy serwis urządzeń ochrony wód na każdym etapie inwestycji. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szeroki zakres oferty pozwala na dostosowanie oferowanych przez nas rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta.

Nawiązując z nami współpracę otrzymują Państwo gwarancję, że Państwa urządzenia będą znajdowały się pod opieką wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Wiemy, że prawidłowo i regularnie prowadzona obsługa techniczna obiektów wydłuża czas ich pracy, ogranicza problemy eksploatacyjne – zmniejsza ilość awarii oraz pomaga zminimalizować koszty eksploatacji.

Nasze wartości

Szanujemy czas naszych klientów. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom kompleksową usługę w wyznaczonym terminie.

Nasze zespoły działają na terenie całego kraju dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dotrzeć do każdego klienta. Ułatwiamy proces kontaktu i zamawiania naszych usług które są dostępne zarówno w formie telefonicznej jak i poprzez formularz online.

Nasze usługi świadczymy zgodnie z najwyższymi standardami zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. W pracach serwisowych wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, a przy pracy nad urządzeniami u klienta korzystamy tylko z oryginalnych części.

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową oferując szeroki zakres usług na każdym etapie inwestycji.

Nasi pracownicy to najwyższej klasy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Stale podnoszą poziom/zakres swojej wiedzy oraz kwalifikacje, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.