Budowa obiektów gospodarki wodno-ściekowej

Realizacje w zakresie budowy obiektów gospodarki wodno-ściekowej to duże, kompleksowe projekty, wymagające profesjonalnego podejścia i ogromnego doświadczenia wykonawców. W tego rodzaju inicjatywach istotne są bowiem zarówno aspekty związane z konstrukcją samego obiektu, jak i instalacjami technologicznymi czy systemami monitoringu. Ważne jest także zapewnienie eksploatatorom obiektów wszelkich niezbędnych informacji i narzędzi, które pozwolą im efektywnie i bezproblemowo zarządzać oczyszczalnią czy pompownią ścieków w dłuższej perspektywie.

Budowa obiektów w Ecol- Serwis

Ecol-Serwis oferuje kompleksowe realizacje w zakresie budowy obiektów gospodarki wodno-ściekowej, gwarantując przy tym użycie najnowocześniejszych dostępnych technologii. Nasze realizacje wykonujemy w ramach zamówień publicznych, przetargów sektorowych oraz zleceń prywatnych. Oferujemy wykonawstwo:

  • Oczyszczalni ścieków
  • Pompowni ścieków
  • Stacji uzdatniania wody

Jak realizujemy projekty budowy obiektów gospodarki wodno-ściekowej?

  • Prace związane z budową obiektów gospodarki wodno-ściekowej realizujemy zarówno dla klientów przemysłowych, jak i komunalnych. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, traktujemy każdy z nich indywidualnie, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby klienta.
  • Dobieramy najlepsze rozwiązania pod kątem danej inwestycji i służymy kompleksową obsługą na każdym jej etapie. Celem jest wspólne stworzenie takiego projektu, który w możliwie jak największym stopniu odpowie na potrzeby klienta w obszarze budowy obiektów gospodarki wodno-ściekowej.
  • Wszystkie prace związane z budową obiektów wykonujemy zgodnie ze standardami kontroli jakości, bezpieczeństwa i norm środowiskowych. Naszym zadaniem jest zbudowanie rozwiązania, które z jednej strony będzie bezawaryjne i efektywne, a z drugiej, przyjazne środowisku. Połączenie tych dwóch aspektów jest kluczem do udanej realizacji każdego projektu wykonawczego.
  • Zapewniamy także raporty z uruchomienia obiektu, które potwierdzają prawidłową konfigurację zastosowanych urządzeń i technologii. Służymy także w obszarze szkoleń związanych z eksploatacją obiektów.

Dlaczego warto wybrać Ecol-Serwis:

Zapewniamy raporty z uruchomienia, potwierdzające prawidłową konfigurację urządzeń.

Zapewniamy szkolenia w zakresie eksploatacji urządzeń.