Szkolenia z obsługi systemów wodno-kanalizacyjnych

Podnieś kwalifikacje swoich pracowników!

Obsługa systemów wodno-kanalizacyjnych i wchodzących w ich skład obiektów oraz urządzeń ochrony wód wymaga kompetencji zarówno w obszarze zarządzania siecią, jak i w identyfikowaniu i usuwaniu rozmaitych usterek. To kluczowy aspekt pracy systemu, bowiem bez względu na poziom automatyzacji i inteligencji jego poszczególnych elementów, to właśnie czynnik ludzki jeszcze przez długie lata będzie pełnić w nim kluczową rolę.

 

Ecol-Serwis oferuje zatem nie tylko kompleksowe usługi w zakresie przeglądów, audytów czy też montażu i wymiany części. Dbamy również o to, aby eksploatatorzy pracujący z wdrożonymi czy serwisowanymi przez nas urządzeniami dysponowali pełnią wiedzy o ich działaniu, jak również posiadali kompetencje pozwalające na radzenie sobie z bieżącymi problemami.

 

 

W jaki sposób Ecol-Serwis szkoli eksploatatorów obiektów gospodarki wodno-ściekowej?

 

W ramach prowadzonych prac serwisowych staramy się w wyczerpujący i zrozumiały sposób wyjaśnić wszystkie kluczowe zagadnienia oraz zasady eksploatacji urządzenia czy obiektu systemu ochrony wód. W tym aspekcie zwracamy szczególną uwagę na wskazanie poprawnego działania urządzeń oraz naprawę najbardziej powszechnych usterek. Wówczas eksploatator obiektu zyskuje wiedzę, która pozwoli mu samodzielnie poradzić sobie z mniejszymi awariami. Ogranicza to znacząco koszty, które poniósłby w przypadku wzywania ekipy serwisowej.

 

Szkolenia dla eksploatatorów obiektów gospodarki wodno-ściekowej oferowane przez Ecol-Serwis przekładają się na podniesienie kwalifikacji personelu obsługującego obiekty. Przeprowadzane są przez specjalistów z wieloletnią praktyką zarówno w pracy urządzeniami, jak i w naprawach i konserwacji. Po szkoleniu eksploatator jest wyposażony w kompleksową wiedzę, która pozwoli mu w efektywny sposób zarządzać obiektem wodno-kanalizacyjnym.

 

Co niezwykle ważne, to Klient decyduje to terminie i miejscu szkolenia z obsługi systemów wodno-kanalizacyjnych. O ile Ecol-Serwis przygotuje kompleksowy plan i zagadnienia wchodzące w skład szkolenia, o tyle dokładna data i sposób zdobywania wiedzy są ustalane w ścisłej współpracy z Klientem. Dbamy zarówno o podniesienie kompetencji pracowników, jak i ich czas.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniami z obsługi systemów wodno-kanalizacyjnych prowadzonymi przez Ecol-Serwis, zachęcamy do kontaktu bądź też wysłania formularza serwisowego. Konsultacja w sprawie szkoleń jest również możliwa w ramach innych projektów prowadzonych przez Ecol-Serwis, takich jak wdrożenia czy modernizacje.

 

 

 

Dlaczego warto wybrać Ecol-Serwis:

Nasze szkolenia są prowadzone przez specjalistów z wieloletnią praktyką. Przekażemy unikalną wiedzę która pozwoli cieszyć się z prawidłowej pracy obiektów przez wiele lat.

Dbamy o Państwa czas , termin szkolenia jest ustalany pod szczególne wytyczne klienta.