W ramach Ecol-Serwis realizujemy projekty we wszystkich czterech obszarach naszej działalności:

  • Serwis i utrzymanie
  • Modernizacja i konserwacje
  • Wykonawstwo instalacji technologicznych
  • Audyty technologiczne, doradztwo i optymalizacja

Wieloletnie doświadczenie i kadra specjalistów pozwalają nam na bieżąco dostosowywać poszczególne projekty do indywidualnych potrzeb Klientów. Ci zaś pochodzą z całej Polski – realizowaliśmy usługi serwisowe zarówno w Zakopanem, jak i na terenie Gdyni i Gdańska.

Inwestycje wodne w gminach i miastach, realizowane w ramach usług Ecol-Serwis obejmują przede wszystkim projekty w oczyszczalniach ścieków i pompowniach sanitarnych. Przykładem jest choćby budowa, przebudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Mątowskich Pastwiskach czy też przebudowa oraz wymiana urządzeń technologicznych Głównej Przepompowni ścieków w Mrągowie. Realizujemy jednak także zlecenia niestandardowe, jak montaż innowacyjnego systemu neutralizacji dla hali sortowni w Tczewie. W ramach realizacji Ecol-Serwis dokonujemy również cyklicznych przeglądów eksploatacyjnych i budowlanych w zakresie pompowni sanitarnych, separatorów substancji ropopochodnych, osadników wirowych czy też zbiorników ścieków.

Każda realizacja inwestycji wodnej jest poprzedzona staranną i rzetelną analizą aktualnej sytuacji obiektu, jak również przedstawieniem optymalnego planu działań w konkretnym obszarze. Aby zagwarantować właściwy przebieg przeglądu, modernizacji czy też wdrożenia, wszelkie realizacje są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów, posiadających w swoim portfolio wiele podobnych inwestycji wodnych.

Na zamieszczonej mapie znajdziesz wybrane realizacje Ecol-Serwis, przeprowadzane zarówno w oczyszczalniach ścieków, jak i pompowniach sanitarnych. W celu uzyskania dodatkowych informacji zarówno na temat zleceń, jak i możliwości wykonania serwisu w konkretnym obiekcie, prosimy o kontakt i wysłanie zapytania. Zachęcamy także do przejścia na inne zakładki witryny w celu uzyskania dodatkowych informacji o serwisie, modernizacjach, wykonawstwie oraz audytach technologicznych.